Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

маршрутки

маршрутки

Понеділок, 13 листопада 2017, 12:18332

Садовий попросить у ЄІБ гроші для нових автобусів

З 2017 року у Львові планують збільшити кількість комунального громадського транспорту.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив радник міського голови Львова Андрій Білий, у місті працюють над реалізацією проектів, які дозволять суттєво збільшити і оновити кількість комунального громадського транспорту Львова.

«Зокрема, в роботі проект, який буде фінансуватися Європейським інвестиційним банком на закупівлю 120 автобусів. Плануємо придбати 60 великих автобусів довжиною 12 м, і 60 середніх, довжиною 8,5 – 9 м. Зараз ми проводимо аналіз, щоб визначити, яку саме кількість і якого транспорту Львів повинен мати до 2020 року», – наголосив Андрій Білий.

За його словами, також необхідно придбати великі автобуси, трамваї і тролейбуси.

«Один трамвай поміщає 130-140 пасажирів. Тролейбуси і автобуси довжиною 12 м – поміщають 100 пасажирів, а середні автобуси – 50-60 пасажирів. Відповідно 1 трамвай може замінити майже 3 середні автобуси. Якщо ж говорити про п’ятисекційні трамваї довжиною 30 м (ЛКП «Львівелектротранс» має один такий трамвай), то вони можуть помістити 250 осіб, відповідно замінити 5 середніх автобусів», – додав Андрій Білий.

Додамо, у Львові водії маршруток масово звільняються і їдуть на заробітки до Польщі. Через брак водіїв громадський автотранспорт у місті з кінця серпня курсує з перебоями.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: