Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

працевлаштування

Вівторок, 21 листопада 2017, 10:50

У Львові з'явилися 12 вільних вакансій

працевлаштування

Станом на листопад шукають працівників шість приватних, комунальних та державних підприємств.

Про це повідомляє Львівський міський центр зайнятості.

ФОП Івануджак Петро Михайлович має вільні вакансії слюсара з ремонту автомобілів, слюсара-електрика з ремонту автомобілів.

Натомість колективне підприємство «Галкран» запрошує для працевлаштування за професіями: слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-електрик з ремонту та обслуговування вантажних кранів.

У дитячий притулок служби у справах дітей Львівської ОДА запрошують на роботу вихователя для корекційної роботи з дітьми закладу, а також медичну сестру і завідуючого господарством.

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф шукає водія швидкої допомоги з категорііями В, С для перевезення медичних працівників на виклик до хворих. Від водія вимагається знання карти міста, заробітна плата – від 3200 грн.

ЛКП «ШРП Залізничного району» на виконання дорожніх робіт потребує працівників різної кваліфікації: водії (категорії B; C; D; E), трактористи (з досвідом та свідоцтвом про права керування трактором), дорожні робітники. Зарплата становитиме 7000 грн.

У ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА» є вільна вакансія начальника відділу економічної, внутрішньої та інформаційної безпеки, однак потрібно стаж роботи в правоохоронних органах або підрозділах безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.