Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Амбулаторія у с.Двірці

Амбулаторія у с.Двірці

golossokal.com.ua

Середа, 22 листопада 2017, 16:23680

У двох районах Львівщини ремонтують народні доми і амбулаторію

Для ремонту народного дому і амбулаторії у селах Сокальського району і народного дому в Мостиському районі, що є у аварійному стані, з обласного бюджету виділено кошти.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністарції Олега Синютки №1138/0/5-17 від 21 листопада.

Враховуючи рішення позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 2 та від 16 листопада, голова ЛОДА розпорядився:

виділити з резервного фонду обласного бюджету районному бюджету Сокальського 189800 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт шатрового даху народного дому в с. Савчин Сокальського району та 230000 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт даху амбулаторії у с. Двірці (Великомостівська ОТГ);

районному бюджету Мостиського району виділено 282275 гривень для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт народного дому в с. Конюшки.

Сокальська та Мостиська райдержадміністрації до 20 грудня мусять поінформувати обласну державну адміністрацію про цільове використання виділених коштів.

Нагадаємо, що народний дім села Конюшки Мостиського району горів у липні цього року.

Додамо, що амбулаторію у Двірцях відкрили у серпні. Вона, як і народний дім села Савчин пошкоджені негодою на початку жовтня. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: