Новини

Соціум

провалля у Стебнику

провалля у Стебнику

Четвер, 23 листопада 2017, 16:33807

За 15 років "Полімінерал" отримав більше 70 млн грн на закриття рудника у Стебнику

Однак рудник №2 так і не був консервований.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні у рамках свого візиту на Львівщину перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, на консервацію рудника №2, що на території ПАТ "Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал", з 1999 до 2014 року з резервного фонду держбюджету виділили 9 млн грн, потім ще 46,5 млн грн.

"Усього, разом з коштами місцевого бюджету, – 73,5 млн грн. Але попри це бачимо, що проблема залишається", – наголосив Степан Кубів.

Він додав, що наразі потрібно напрацювати новий, якісний проект консервації рудника №2, оскільки попередній уже не відповідає вимогам часу. А також здійснити фінансування першочергових робіт за рахунок місцевого бюджету.

Нагадаємо, між містом Стебник і селом Модричі Дрогобицького району в ніч на 30 вересня утворилось провалля. Створення робочої групи з озслідування обвалу ініціювала облрада наприкінці жовтня.

Крім цього Львівська обласна рада звернулась до уряду з проханням виділити кошти на ліквідацію провалля та вирішити питання з діяльністю "Полімінералу". Депутати також запропонували створити урядову комісію для вирішення проблем, які виникли через роботу "Полімінералу". B уряді це питання є на контролі Мінрегіонбуду. 

На моніторинг ситуації, що проводитимуть фахівці-екологи Івано-Франківського національного інституту нафти і газу, а також німецької фірми K-UTEC AG, виділено з обласного бюджету 1,483 млн грн. Також поблизу утвореного провалля змінили русло річки аби запобігти ймовірним проваллям.

Детальніше про цю ситуацію публікації Варіантів "Провалля під Стебником".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->