Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 27 листопада 2017, 15:36

Сергій Власенко: Сьогодні в Україні немає незалежних антикорупційних органів

Доки керівництво держави буде налаштовано на створення кишенькових непрофесійних правоохоронних органів, незалежний антикорупційний суд в Україні – неможливий.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

За його словами, наразі в Україні немає незалежних  антикорупційних органів.

«Ми створили НАБУ, НАЗК, САП, а результату нема. Проблема не в створенні цих органів, а в їхньому якісному наповненні. Ми можемо хоч 100 антикорупційних судів створити, але доки керівництво держави буде налаштовано на створення кишенькових правоохоронних органів і судів, нічого не буде. Якби ми змогли забезпечити фахове, якісне наповнення судової системи, тоді нам було би байдуже: чи є антикорупційний суд, чи його нема», – пояснив Сергій Власенко.

Народний депутат від «Батьківщини» також зазначив, що судова реформа в країні не відбулася, адже «щороку рівень корупції збільшується, кількість рішень, які викликають сумніви, збільшується, також збільшується кількість питань щодо некоректного функціонування судової системи».

Коментуючи слова президента про необхідність ухвалити редакцію проекту закону про антикорупційний суд, Сергій Власенко порадив голові держави займатись безпосередньо своїми конституційними обов’язками.

«Президент має відповідати за національну безпеку та оборону, за міжнародні зв’язки. Я би радив йому виконати свої передвиборчі обіцянки – припинити війну. Також Порошенку необхідно забезпечити країні безпеку та підвищити рівень її сприйняття на міжнародній арені», – підсумував парламентарій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.