Новини

Культура

На другому фестивалі Alfa Jazz Fest виступатимуть зірки світового джазу

На другому фестивалі Alfa Jazz Fest виступатимуть зірки світового джазу

a-blog.by

На другому фестивалі Alfa Jazz Fest виступатимуть зірки світового джазу

Четвер, 19 квітня 2012, 14:32

Другий Міжнародний дзазовий фестиваль Alfa Jazz Fest відбудеться, традиційно, у Львові на початку червня. Як і минулого року, запрошено чимало джазових музикантів світової слави.

Зокрема під час сьогоднішьної пресс-конференції було представлено хедлайнерів цьогорічного фестивалю, серед яких – Касандра Вілсон, Джон МакЛафлін, Джимо Ваннелі, Джон Патітуччі, Рішард Бона та Кенні Гарретт.

Концерти будуть відбуватися на площі Ринок, на подвір'ї Палацу Потоцьких та на головній сцені в парку культури ім. Б. Хмельницького, де цього разу встановлять партер з накриттям на 2000 осіб.

Вхід буде платним на концерти, які будуть відбуватися на головній сцені, вартість квитків буде коливатися від 120 до 500 гривень.

Але як і під час першого фестивалю, в парку будуть встановлені великі екрани та звук, тому прихильники джазу зможуть побачити та почути виконавців, які будуть виступати на головній сцені.

Серед новинок цьогорічного Alfa Jazz Festу – вручення першої міжнародної музичної премії Alfa Jazz Fest Award імені Едді Рознера. Переможцем цієї премії може стати уже відомий музикант, який вніс свій суттєвий вклад у розвиток світового джазу.

Визначатимуть лауреата першої премії музичні експерти під час голосування, яке триватиме до 30 травня. Урочисте вручення премії відбудеться 2 червня, під час самого фестивалю. визначатимуть переможця експерти під час голосування.

Приємною подією другого фестивалю Alfa Jazz Fest стане приїзд головного спеціаліста відділу музики Бібліотеки Конгрессу США Лері Еппелбаума.

«Мета його приїзду – це великий матеріал у провідне видання JazzTimes, яке має вийти восени» – розповів під час прес-конференції програмний директор фестивалю Олексій Коган.

Нагадаємо, міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest відбудеться вдруге, з 1 по 3 червня. Перший фестиваль відбувся минулого року і вже встиг потрапити в реєстр європейських джазових фестивалів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.