Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівгаз

Львівгаз

Понеділок, 4 грудня 2017, 14:40836

Міськрада Львова звинувачує Львівгаз у махінаціях із постачанням газу

«Львівгаз» змусив Львівську ізоляторну компанію підписати угоду про постачання газу за завищеною ціною.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила голова комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради Вікторія Довжик, підприємство «Львівська ізоляторна компанія» змусили підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії.

«Сьогодні представники компанії «Львівгаз» намагалися незаконно перекрити безперебійне постачання природнього газу на єдиного в Україні виробника скляних підвісних ізоляторів «Львівську ізоляторну компанію», що могло призвести до надзвичайної ситуації на підприємстві. Представники «Львівгаз» відмовились показувати відповідні документи на проведення цих робіт», – наголосила Вікторія Довжик.

За її словами, це була спроба тиску на Львівську ізоляторну компанію, щоб змусити підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії, наближеної до керівництва «Львівгазу».

Довжик зазначила, що Львівська ізоляторна компанія змушена була підписати угоду на постачання газу, щоб не зупиняти завод та не призвести до небезпечної екологічної ситуації.

«Львівська ізоляторна компанія – це великий платник податків. Самі працівники підприємства 6 год стояли на морозі, щоб не дозволити підійти до станції і відімкнути подачу газу», – додала Вікторія Довжик.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: