Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Блаженніший Святослав (Шевчук)

Блаженніший Святослав (Шевчук)

Вівторок, 5 грудня 2017, 18:30

Шевчук сподівається, що молодь примирить Україну та Польщу

Предстоятель УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук) провів зустріч зі студентською молоддю в Національному університеті "Львівська Політехніка".

Сьогодні, 5 грудня, в актовій залі "ЛП" відбулася зустріч з Головою УГКЦ Блаженнішим Святославом, яка була присвячена 30-річчю Декларації польсько-українського прощення та примирення. Організаторами події був Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка".

Під час зустрічі Верховний архієпископ УГКЦ Святослав (Шевчук) заявив, що сподівається на те, що дружба між молодими людьми обох країн допоможе справі взаєморозуміння між Україною та Польщею.

"Примирення добилось правди, правду, яку треба ще відкрити. Чи вірю я в поляків? Я вірю в Бога, я сподіваюсь, що є ті, які вірять в Бога так, як священики, які вірять в Бога, то вони будуть думати так як я. Бо той хто вірить в Бога, але проповідує ненависть, обійде Бога в божому дні. Я не пророк, я непереборний оптиміст. Віра – це джерело. Молодіжна дипломатія є найефективнішою в світі. Дружба між молоддю прокладе дійсний мир між українським і польським кордоном, а не політиканська дружба" – зазначив Блаженніший Святослав.

Також Святослав (Шевчук) прокоментував ситуації з виїздом української молоді до Європи за відсутності перспектив в Україні.

"Вас там ніхто не чекає, в них є своя молодь, яка потребує допомоги. Але якщо ви опинитеся на Заході, то не губіться, будь ласка, адже там є наша Церква, яка підтримає", – наголосив Блаженніший Святослав.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: