Новини

Події

Круглий стіл «Хвороба як метафора» відбудеться завтра у Львові

Круглий стіл «Хвороба як метафора» відбудеться завтра у Львові

rubin44.lact.ru

Круглий стіл «Хвороба як метафора» відбудеться завтра у Львові

Четвер, 13 вересня 2012, 11:44

Завтра, 14 вересня, відбудеться дискусія-крулий стіл «Хвороба як метафора», присвячена виходу українського перекладу однойменної книжки американської письменниці Сьюзен Зонтаґ.

 

Про це повідомляє прес-служба Форуму видавців у Львові.

Дискусія проходитиме у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника,15) із 12:00 до 13:45 у межах 19. Форуму видавців у Львові.

Участь візьмуть доктор медицини, професор, психолог Олег Чабан (Україна), доктор літературознавства, директор Інституту американської культури Гданського університету Марек Вільчинський (Польща), журналіст Валерій Панюшкін (Росія), ДіБіСі П’єр, письменник, лауреат Букерівської премії (Велика Британія) та Олеся Островська, керівник програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» і голова правління Фундації «Центр Сучасного Мистецтва».

Основними питаннями дискусії будуть: роль і місце творчості Сьюзен Зонтаг у протистоянні сучасному обскурантизму, стигматизуючого важкі і невиліковні хвороби, відстоюванні цінностей свободи і прав меншин в умовах нових викликів, що постали перед світовою цивілізацією в кінці ХХ століття, метафоричність присутності у культурі важкої хвороби та соціальний фон невиліковних хворіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.