Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Вибори 2012

sd.org.ua

Четвер, 13 вересня 2012, 12:37

Снєгирьов звинуватив ЗІК у перешкоджанні його виборчій агітації

Кандидат у народні депутати у №118, Личаківський в.о, колишній “свободівець” із Луганська Дмитро Снєгирьов звинуватив медіахолдинг ЗІК у порушенні виборчого законодавства, оскільки ЗМІ, що входять до холдингу, не дають йому повноцінно доносити свою інформацію до виборців.

Про це Снєгирьов заявив сьогодні, 13 вересня, на спільній прес-конференції з іншим кандидатом у цьому ж окрузі - Ярославом Багаєм.

За словами Снєгирьова, з упередженим ставленням до себе він спершу зіткнувся тоді, коли інформаційна агенція ЗІК вибірково висвітлювала його кореспонденцію, зокрема, не оприлюднила заяви, що стосувались незаконної діяльності Рината Ахметова і Віктора Януковича.

Окрім цього, за словами кандидата в нардепи, він має підписану з телеканалом ЗІК угоду про надання ефірного часу, однак досі не отримав жодних рахунків, при цьому при спробах домовитися телеканал не відповідає на його телефонні дзвінки.

Снєгирьов наголосив, що такою поведінкою ЗІК позбавляє його можливості донести своє бачення до виборця.

“Я розумію, що є певні домовленості між телеканалом і ВО “Свобода” і що моя поява в ефірі розгядається як небажана, але, вибачте, навіть та інформація, що ми оприлюднювали рік тому, є всього лише висвітленням фактів корупційної діяльності депутатського корпусу ВО “Свобода”, а не наклепами з мого боку. І я готовий відповідати за це в суді”, – зазначив Снєгирьов, додавши, що вже подав два судових позови проти ВО “Свобода” до Шевченківського суду Києва. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.