Новини

Вибори 2012

Снєгирьов заявив, що фірма Колодія визнала наявність боргу перед ним

Четвер, 13 вересня 2012, 15:20

Колишній голова Луганської обласної організації ВО “Свобода” Дмитро Снєгирьов, який є кандидатом в нардепи у Личаківському в.о. (№118), заявив, що підприємство, яке належить заступнику голови Львівської облради Петру Колодію, визнало звою заборгованість перед ним.

Про це Снєгирьов заявив на прес-конференції сьогодні, 13 вересня.

“Ми їм казали: якщо не буде підписаний акт звірки, то ми просто оприлюднюємо цю інформацію. Це знов-таки ставлення так званих партійців до мене, як до керівника обласної структури”, – зазначив Снєгирьов.

Кандидат в нардепи додав, що в той час, як Партія регіонів блокувала його бізнес в Луганську, однопартійці не лише не підтримали його, а, навпаки продемонстрували ганебну поведінку.

“Це свідчить про те, що ВО “Свобода” діяла тоді в дуже тісному контакті із Партією регіонів. Будь-яка політична діяльність залежить від наявності фінансування. І перше, що зробили - мене позбавили того фінансування, зламавши мій бізнес до кореня. І в цьому брала участь ВО “Свобода”, – розповів Снєгирьов.

Нагадаємо, 2 вересня, в ефірі телеканалу ЗІК Дмитро Снєгирьов заявив, що вимагатиме повернення заборгованих коштів від фірми, яка належить заступнику голови Львівської облради Петру Колодію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.