Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

алкогольні вироби

алкогольні вироби

П'ятниця, 22 грудня 2017, 16:38

ТМ "Хортиця" продає свою продукцію на окупованих територіях і в Криму

Учасники АТО вимагають скасувати ліцензію компанії на торгівлю алкогольною продукцією.

Про це повідомляє видання Антикор.

За даними учасників АТО, ТОВ "УДК" – ТМ "Хортиця", що входить до компанії Global Spirits, продає свою продукцію на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і в Криму.

Зокрема, в торгівельних мережах Луганська та Донецька продукція ТМ "Хортиця" продається із "акцизною маркою" невизнаних самопроголошених ЛНР та ДНР, діяльність яких кваліфікується, як діяльність терористичних організацій.

"Наявність марок терористів свідчить про сплату податків на території ЛНР/ДНР та фінансову підтримку терористичної діяльності", – наголошують активісти.

Наразі учасники АТО звернулися до народних депутатів та правоохоронців, вони вимагають від ДФС скасувати ліцензію компанії на торгівлю алкогольною продукцією та заборонити рекламу у ЗМІ, інакше погрожують у самостійно звільняти полиці супермаркетів від продукції ТМ "Хортиця".

Зазначимо, ТОВ "УДК" – ТМ "Хортиця" – українське підприємство з виробництва напоїв, в тому числі горілки, лікеро-горілчаних виробів, вина, соків та слабоалкогольних напоїв, яке входить до складу Global Spirits. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.