Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вшанування чорновола

вшанування чорновола

ЛОДА

Неділя, 24 грудня 2017, 13:04

У Львові вшанували В'ячеслава Чорновола

Сьогодні, 24 грудня, у Львові вшанували пам'ять українського політика Героя України В’ячеслава Чорновола з нагоди його 80-ї річниці з дня народження.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Місцева влада та громадськість вшанували пам'ять видатного українця покладанням квітів до пам'ятника В'ячеславу Чорноволу та виконанням Гімну України. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

Ярослав Кендзьор у віступі наголосив, що В'ячеслав Чорновіл - людина, яка присвятила своє життя боротьбі за Україну.

"В'ячеслав Чорновіл самовіддано віддавав себе ідеї незалежної української держави і за її реалізацію відбув тюрми і табори. Відзначаючи цю річницю, ми його вірні і мислячі соратники, повинні нести відповідальність за долю країни. В'ячеслав Чорновіл - взірець того, як потрібно відстоювати Україну", - підкреслив Ярослав Кендзьор.

1 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначенння 80-ї річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола на державному рівні.

В'ячеслав Чорновіл — український політик,  публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації  українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (посмертно). 

У період з 1990 до 1992 року — В'ячеслав Чорновіл був головою Львівської обласної ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.