Новини

Економіка

Львівська міськрада

Львівська міськрада

Середа, 3 січня 2018, 18:001311

Садовий продає шість земельних ділянок у Львові

Львівська міськрада виставила на аукціон 6 ділянок комунальної власності.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради оголосило земельні торги на шість земельних ділянок, які знаходяться у комунальній власності Львова.

Йдеться про ділянку на вул. Брюховицька, 143 площею 0,1495 га, що належить до категорії земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування 4-х поверхового житлового будинку із вбудованими автостоянками.

Стартова ціна продажу земельної ділянки у власність становить 1 839 164 грн.

Ділянку на вул. Ковельська, 108а площею 0,4430 га міськрада продає за 2 657 468 грн. 

Землі належать до категорії промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств; вид використання – для будівництва і обслуговування адміністративно-побутових виробничих і складських будівель (виготовлення будівельних матеріалів).

Ще одна ділянка, на вул. Трускавецька – вул. Академіка Я.Підстригача площею 0,9830 га продається за 8 566 255 грн.

Ділянка входить у категорію земель житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови; вид використання – для будівництва та обслуговування гуртівень-складів.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення на вул. Трускавецька – вул.Академіка Я.Підстригача (Б) площею 0,8912 га продають у власність за 7 766 273 грн.

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови; вид використання – для будівництва та обслуговування гуртівень-складів.

Також виставлена на продаж ділянка на вул. Північна у промзоні "Сигнівка" площею 3,8758 га; категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; вид використання – для будівництва та обслуговування промислових об'єктів.

Стартова ціна продажу земельної ділянки у власність – 17 329 477 грн.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення на вул. Північна у промзоні "Сигнівка" площею 2,6783 га продається за 1 1975 215 грн.

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення; цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості; вид використання – для будівництва та обслуговування промислових об'єктів.

Земельні торги призначено на 30 січня, а останній день прийому заяв –24 січня 2018 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: