Новини

Соціум

пункт пропуску

пункт пропуску

На кордоні з Польщею рух розблоковано, – МВС

Четвер, 11 січня 2018, 14:26

Протестів на кордоні з Польщею сьогодні немає, відтак у МВС запевняють, що рух у пунктах пропуску розблокований.

Про це йдеться на сайті МВС України.

Сьогодні на кордоні з Польщею акцій протесту так званих "човників", які обурені новими податковими обмеженнями на ввезення товарів з-за кордону, немає.

Згідно з даними Держприкордонслужби, станом на 12:00 год. ситуація із чергами на кордоні з Польщею така: Угринів – 80 авто, Рава-Руська – 215 авто, Грушів – 60 авто, Краковець – 225 авто, Шегині – 195 авто, Смільниця – 20.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, громадяни перекрили рух у пунктах пропуску "Рава-Руська", "Шегині", а також у с. Роснівка, що за 10 км перед Краківцем.

"Патрульні поліцейські Львівської та Волинської областей вчора повністю забезпечили публічну безпеку. Правоохоронці підтримували діалог з протестуючими. Жодних порушень законодавства зі сторони громадян не було", – йдеться у повідомленні МВС України.

Зазначимо, вперше "човники" перекрили пункт пропуску "Рава-Руська–Гребенне" 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею. 

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.