Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Акція протесту

прес-служба Львівської обласної ради

Четвер, 11 січня 2018, 14:47

"Експрес" повторив акцію протесту через Укрпошту

Акція протесту

Газетярі знову привезли частину тиражу під будівлю Львівської облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

На офіційному сайті газети зазначається, що "Укрпошта" односторонньо, без пояснення причин, знову відмовилася виконати свої зобов'язання за чинним договором з доставки газети "Експрес" передплатникам.

Центр обробки преси заблокував в'їзд на територію автомобілям редакції, що доставили новий номер газети, призначений для передплатників. При цьому посадові особи "Укрпошти" відмовилися надати будь-який документ, у якому була б обгрунтована причина блокування газети "Експрес". 

Як відомо, після минулотижневої акції протесту "Червона картка для Гройсмана" доставку газети "Експрес" передплатникам було розблоковано. Редакція отримала запевнення, що усі перешкоди для розповсюдження газети будуть зняті.

"Однак сьогоднішні події дають зрозуміти, що політичний тиск на найбільшу україномовну незалежну газету країни не послабився. Навпаки, посилився", - кажуть у редакції. "Укрпошта" не виконує договір, за яким прийняла в людей кошти і зобов'язалась доставляти газети упродовж 2018-ого. Людей на поштових відділеннях дезінформують, що газета не виходитиме у світ. Тому у найближчі дні ми доставимо під будівлю місцевого представника Президента ще понад 600 тисяч газет, які люди передплатили по всій країні. Це  популярні газети українською мовою, які через війну влади з "Експресом" теж не доставляються читачам. Ми свої зобов'язання перед людьми будемо виконувати за будь-яку ціну. І будемо це робити задля того, щоб кожна людина в цій країні дала собі відповідь на просте запитання: чи можна назвати владу в цій країні українською, якщо вона воює з найпопулярнішими українськими газетами?", – заявив директор компанії-видавця Андрій Вей.

Нагадаємо, ПАТ "Укрпошта" запропонувала підписати стандартний договір про розповсюдження періодики за передплатою з видавництвом "Експрес медіа сХаб" аби вирішити  ситуацію, що склалася.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.