Новини

Політика

Комунальне підприємство Львівводоканал

Комунальне підприємство Львівводоканал

Комунальні підприємства Садового скидають в боргову яму

Середа, 17 січня 2018, 14:17

Держава боргує Львову 481,5 млн грн відшкодувань за надані пільги та субсидії.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Станом на сьогодні склалась критична ситуація із відшкодуванням державою наданих субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на сьогодні бюджет Львова ще не отримав з державного бюджету 481,5 млн грн на відшкодування наданих субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям міста.

"Станом на сьогодні по місту Львову є 481,5 мільйона невідшкодованих пільг і субсидій: 24 мільйони по ЛКП, 224 мільйони по газу, 202 мільйони по теплу і 9,4 мільйони по воді. Ситуація є критичною, тому що це є відповідні платежі, це є зарплата людей. Ситуація є загрозливою для подальшого нормального функціонування міста", – доповіла під час апаратної наради Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства на інфраструктури ЛМР.

"Ситуація є критичною: 481, 5 мільйона гривень – борг по пільгах і субсидіях по місту Львову. Будь ласка, терміново підготувати телеграми Президенту, Прем’єру, голові ЛОДА, що в місті складається критична ситуація, яка триває з жовтня місяця.

Це дестабілізує ситуацію, а пені і штрафи нараховують. Тобто вони нам гроші не дали, а пені нараховують. Це заганяє наші підприємства в боргову яму. А потім починаються судові процеси, потім починається арешт рахунків. Це є просто саботаж і дестабілізація ситуації в країні. Я по іншому не можу цього назвати. Тому треба бити в набат, де тільки це можливо", – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що теплопостачальні підприємства міста надсилали  листи у міністерства і відомства з щодо заборгованості по пільгах і субсидіях.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.