Новини

Соціум

Пиво "Балькони"

Пиво "Балькони"

ФБ театру пива "Правда"

Середа, 17 січня 2018, 17:322862

!Fest намалював Садового у сексистському скандалі

Головний пивовар театру пива "Правда" вважає сексизмом продаж пива зі зображенням оголеного жіночого тіла на етикетках.

Головний пивовар театру пива "Правда" Корі Маꥳннес заявив, що торгові марки "Колєжанки" і "Балькони" (співавтором рецепту яких він є) зі зображенням напівоголеного жіночого тіла на етикетках є проявом сексизму.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook 

"Поки (смачне) пиво всередині цих пляшок представляє мене і мій виріб, я не схвалюю зв'язку зі сексистськими етикетками на самому пиві. Я не хочу, щоб мою роботу пов'язували з таким ставленням, з виготовленням етикеток і випуском у світ. Я не хочу, щоб люди думали, що я така людина, яка думала б, що це добре.

Ці етикетки не мають нічого спільного з пивом всередині, як і все те, що пов'язане з дешевим сексизмом, який пивова промисловість сподівається продавати з продукцією.

Ми живемо в світі, де є сексизм та мізогінарний порив – є особливою проблемою в пивній галузі. Я бачив це весь час в Америці, і я бачу це тут в Україні, і це серйозна проблема, яка відштовховує жінок від нашої галузі. Такі пивні етикетки продовжують створювати перешкоди для людей всіх типів", – пояснив пивовар.

Також на етикетці пива "Балькони" на одному з балконів (ліворуч) можна помітити міського голову Львова Андрія Садового.

У коментарі Варіантам PR-менеджер Холдингу емоцій !Fest Тарас Маселко підтвердив, що пиво продається у театрі пива "Правда" з 4 січня. 

"Воно продається добре, також стала краще продаватися й книга "Ґвара". Така етикетка може розповісти гостям Львова про "Ґвару" – старий львівський діалект, тому що кожна етикетка чи то політична, як з Меркель, Обамою чи Трампом, чи то культурна, несе в собі певний меседж. Етикетка – це візуалізація художника, і нічого поганого в зображенні оголених жіночих грудей на етикетці "Бальконів" немає", – розповів Маселко.

Також він додав, що адміністрація знає про ставлення Корі Маꥳннеса до етикеток.

"Ми не вважаємо допис співробітника в Facebook приводом для реакції адміністрації закладу. Феміністки театру "Правда" претензій не пред'являли. Резонансу на даний момент недостатньо і тому пиво продаватимуть й надалі".

Нагадаємо, що у 2015 році у внаслідок харчового отруєння у театрі пива "Правда" Холдингу емоцій !Fest до львівських лікарень звернулося 52 особи, у 8 з них медики виявили сальмонельоз.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: