Новини

Соціум

перекриття руху на кордоні

перекриття руху на кордоні

27 січня львівські "човники" знову збираються перекрити пункти пропуску на кордоні з Польщею

Четвер, 25 січня 2018, 17:28

У суботу, 27 січня, так звані "човники" збираються перекрити три пункти пропуску на кордоні з Польщею.

Про це повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

В суботу, 27 січня так звані "човники", які обурені новими податковими обмеженнями на ввезення товарів з-за кордону, збираються знову блокувати дороги, що ведуть до пунктів пропуску "Шегині – Медика", "Краковець – Корчова" та "Рава-Руська – Гребенне".

"У зв’язку з цим керівництво Львівської митниці ДФС просить громадян, які планують подорожі за кордон, врахувати цю інформацію. Водночас нагадує, що блокування доріг є неприйнятним та закликає утриматись від неправомірних дій", – йдеться у повідомленні ДФС Львівщини.

Зазначимо, 10 січня неподалік с. Роснівка Яворівського району, що орієнтовно за 10 км перед пунктом пропуску "Краковець – Корчова", так звані "човники" організували акцію протесту через нові податкові обмеження на ввезення товарів з-за кордону.

Ще два протести 10 січня мешканці Львівщини організували у пунктах пропуску пунктами пропуску "Шегині" та "Рава-Руська".

За фактом перекриття "човниками" дороги "Львів – Краковець" поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження.

Додамо, що вперше "човники" перекрили пункт пропуску Рава-Руська–Гребенне 4 січня.

Як розповіла Варіантам вчора очільниця "Асоціації платників податків України у Львівській області" Лілія Долінська, внесені зміни до Митного кодексу скоротили кількість нелегальних товарів, ввезених з-за кордону так званими "човниками", а також зменшили черги на кордоні з Польщею. 

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. 

При більш частому в'їзді без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.