Новини

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

У Львівській облраді провели велику кадрову рокіровку

Вівторок, 30 січня 2018, 17:36

Дві постійні комісіїі ліквідували, дві реорганізували.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів. За відповідне рішення проголосували 49 депутатів.
 
У Львівській обласній раді сьогодні, 30 січня, ліквідували депутатську комісію з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном, а також комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку. 
 
Також розподілено повноваження ліквідованих комісій.
Так, повноваження постійної комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном  розподілили між трьома постійними комісіям:
комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики;
комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації;
комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації.
 
Повноваження комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку розподілили між двома комісіями:
постійній комісії з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики;
постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури.
 
Також рішенням реорганізували дві постійні комісії обласної ради. Першу, з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту затвердили у такому складі:
Петро Жукровський – голова комісії, члени:Володимир Кирилич, Петро Марунчак. Цій комісії надано повноваження 
 
Іншу комісію, з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, затвердили у такому складі: Михайло Гичка – голова комісії, члени: Ігор Ковальчук, Іван Лабай, Ярослав Овсянецький, Леонід Цибуля, Володимир Савчин, Юрій Шаваров, Михайло Нискогуз, Юрій Огоновський.
 
"Ці дві комісії вже десь 8-9 місяців не можуть проводити свою діяльність через недостатню кількість членів",– прокоментував рішення голова комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Андрій Ковч.
 
Як пояснив голова обласної ради Олександр Ганущин, сьогодні вранці йому надійшла пропозиція 5 голів фракцій (Народний контроль, Батьківщина, УКРОП, Громадянська позиція, Радикальна партія та Народний рух України) щодо реорганізації постійних депутатських комісій облради.
 
 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.