Новини

Інфраструктура

іподром

іподром

П'ятниця, 2 лютого 2018, 12:272416

Біля львівського іподрому підприємець-ресторатор будуватиме торгово-офісний комплекс

ТзОВ "Калинка", основний вид діяльності якого вказаний як "діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування" зводитиме у Львові торгово-офісний комплекс.

Сьогодні, 2 лютого, виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ "Калинка" багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу на вул. Стрийській.

Як пишуть львівські ЗМІ, мова йде про зведення торгово-офісного комплексу.

Відтак його зведуть на земельній ділянці, площею 1,1734 га, відразу поруч із львівським іподромом.

(клікніть для збільшення зображення)

Згідно з даними публічної кадастрової карти України, вказана ділянка перебуває у приватній власності.

Відтак ТзОВ "Калинка" зведе торгово-офісний комплекс, висотою до 25 м. Втім граничну висоту будівлі компанії потрібно ще узгодити з аеропортом "Львів".

Згідно з Єдиними державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТзОВ "Калинка" зареєстроване у Львові на вул. Замарстинівській. Його засновником є Борис Любомир Ярославович.

Розмір статутного капіталу ТзОВ "Калинка" становить 30 000 000 грн. Основний виді діяльності компанії вказаний як "діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування".

Як встановили Варіанти завдяки бізнес-сервісу YouControl, Борис Любомир Ярославович є також засновником "Львівської міської агенції нерухомості", фірми "Борис-стиль".

Як йдеться у проекті рішення, вид використання згаданої земельної ділянки – для розміщення багатофункціонального громадсько-обслуговуючого комплексу, об’єктів придорожнього сервісу; функціональне призначення – зона Г-2 – торгово-ділові зони місцевого значення відповідно до зонінгу Сихівського району.

У міськраді встановили максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки, на якій зведуть торгово-офісний комплекс – 65%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.