Новини

Політика

Анатолій Гриценко

Анатолій Гриценко

Радіо Свобода

Гриценко і Вакарчук очолили рейтинг довіри українців, – соцопитування

Вівторок, 6 лютого 2018, 12:43

25% українців позитивно ставляться до Святослава Вакарчука та Анатолія Гриценка.

Про це повідомляє 112.ua.

Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук посіли перше місце в рейтингу довіри українців, адже 25% громадян ставляться до цих політиків позитивно.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного компанією GFK на замовлення американської некомерційної організації International Republican Institute.

Опитування проводили 15 листопада по 14 грудня 2017 року на замовлення американської некомерційної організації International Republican Institute (IRI).

Слідом за Вакарчуком і Гриценком в рейтингу йдуть Андрій Садовий (20% опитаних ставляться до нього позитивно), Юлія Тимошенко (19%) і Вадим Рабинович (17%).

Втім у порівнянні з аналогічним рейтингом, опублікованим IRI в жовтні 2017 року, Вакарчук (падіння на 12%), Тимошенко (падіння на 1%) і Рабинович (падіння на 2%) – погіршили свої показники довіри.

А загалом із 19 учасників рейтингу лише п'ятеро показали позитивну динаміку – Анатолій Гриценко (25%, зростання на 2%), Андрій Садовий (20%, зростання на 1%), Юрій Бойко (16%, зростання на 2%), Валентин Наливайченко (15%, зростання на 2%) і Олександр Вілкул (12%, зростання на 3%).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.