Новини

Політика

перинатальний центр львів

перинатальний центр львів

Четвер, 8 лютого 2018, 14:141970

Львівська облрада готується до конкурсу на посаду директора перинатального центру. Оновлено

Конкурс планують оголосити орієнтовно наприкінці лютого.

Львівська облрада наприкінці лютого планує оголосити конкурс на посаду директора Львівського обласного клінічного перинатального центру, що на вул. Дж. Вашингтона, 6.

Про це сьогодні повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак під час візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Львова, – передає кореспондент Варіантів.

"Орієнтовно через два тижні обласна рада завершить роботу над редакціями нових статутів комунальних закладів та оголосить конкурс, в тому числі і на посаду директора перинатального центру.

Це робиться не для того, щоб просто змінити назву "головний лікар" на "директор", а щоб суттєво посилити структуру управління комунальними закладами. Установи мають стати конкурентноспроможні на ринку, залучати позабюджетні кошти та знаходити можливості для навчання персоналу", – розповіла Ірина Микичак.

Нагадаємо, головна лікарка Львівського обласного перинатального центру Лариса Янів не звітує про діяльність медустанови перед депутатами облради. 

Вперше прозвітувати про діяльність перинатального центру Лариса Янів мала ще під час сесії Львівської облради 10 жовтня.

Сама Лариса Янів, за попередніми даними, очолює перинатальний центр близько 6 років. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: