Новини

Соціум

сміттєзвалище

сміттєзвалище

Середа, 14 лютого 2018, 16:20665

На Львівщині обладнають сміттєзвалища у трьох районних центрах

Йдеться про сміттєзвалища у Буську, Самборі та Стрию.

Про це йдеться у річному звіті про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік, який опублікований на сайті Львівської облради.

Минулоріч у області за кошти обласного бюджету у понад 27 млн грн було розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію полігонів ТІШ у містах Буськ, Самбір та капітальний ремонт полігону в Стрию, проведено роботи із будівництва двох карт складування відходів на сміттєзвалищі ТІШ у Золочеві та ремонт полігону в Жидачеві.

Також для районів придбали 18 автомобілів-сміттєвозів, 1 трактор та 1 екскаватор. 

Натомість за кошти держбюджету у області минулоріч тривало будівництво технологічної лінії утилізації осадів від очищених стічних вод Червоноградських очисних споруд, а також придбано сміттєвози та спецтехніку і обладнання для міст Новий Розділ, Миколаїв, Перемишляни, Глиняни.

Крім цього у 2017 році було проведено рекультивацію сміттєзвалища в с. Крупське площею 1 га, рекультивацію порушених земель на території Магерівської селищної ради площею 2 га та Новоскварявської сільської ради площею 1,5 га, виготовлено проектно-кошторисну документацію на рекультивацію земель Воле-Висоцької сільської ради.

Додамо, минулого року було закрито 52 сміттєзвалища загальною площею 16 га, що становить 25% від усіх несанкціонованих сміттєзвалищ на Львівщині.

Загалом на Львівщині нарахували 154 стихійні сміттєзвалища, що утворились на території різних районів. Найбільше таких звалищ зафіксували у Бродівському та Золочівському районах.

Нагадаємо, до 2022 року на Львівщині ОДА хоче рекультивувати 14 санкціонованих полігонів та ще 154 стихійні сміттєзвалища. Натомість в області мають залишити лише 7 сучасних полігонів ТПВ.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.