Новини

Музика

Піккардійці готують до ювілею нові пісні, альбоми та концерти

Піккардійці готують до ювілею нові пісні, альбоми та концерти

Піккардійці готують до ювілею нові пісні, альбоми та концерти

Середа, 19 вересня 2012, 13:58

24 вересня у Львівські опері відбудеться грандіозний концерт з нагоди 20-річчя гурту Піккардійська терція.

Саме цього дня 1992 року відбувся їхній дебютний концерт у Львові. Учасники колективу під час сьогоднішньої прес-конференції повідомили про те, що готують до свята не лише нові альбоми, ювілейну концертну програму, а й 8 нових пісень, які ще ніколи не виконували для публіки.

Щодо альбомів, то піккардійці вперше презентують збірку всіх десяти альбомів, три з яких виходили тільки на аудіокасетах та ніколи не перевидавались. Другий альбом – це триб'ют, найвідоміші пісні гурту заспівали відомі українські виконавців.

Третій альбом – це подвійна вінілова платівка «20 пісень за 20 років», вийшла обмеженим накладом, для особливих меломанів. Одразу після львівського концерту, 29 вересня, свій ювілей Піккардійці відсвяткують також і у Києві.

В Палаці «Україна» відбудеться грандіозне шоу, над яким працює відомий концертний режисер Михайло Крупієвський, залучено для сценографії також відомого львівського відеохудожника Олексія Хорошка.

«Варіантам» режисер розповів, що під час двохгодинного концерту буде багато експериментів, зокрема зізнався, що планує вдягнути піккардійців у шапочки ведмедиків-панда.

Окрім самих ювілярів, під час концертів у Львові та Києві хіти піккардійців виконуватимуть і їхні колеги, зокрема Руслана, Павло Табаков, Павло Гудімов, Лілія Ваврин, гурт Орфей, Юрко Журавель, Мрічка Бурмака та й не тільки.

Одразу після цих концертів «Пікардійська терція» відправиться у гастрольний тур найбільшими містами України, зокрема до Харкова, Дніпропетровська, Житомира, Івано-Франківська, Тернополя та інших.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.