Новини

Кримінал

Львівськи митники за одну добу в двох випадках вилучили 250 пар контрабандного взуття

Львівськи митники за одну добу в двох випадках вилучили 250 пар контрабандного взуття

unian.net

Львівськи митники за одну добу в двох випадках вилучили 250 пар контрабандного взуття

Середа, 19 вересня 2012, 16:07

Працівники Львівської митниці за одну добу, 18 вересня, в двох випадках вилучили понад 250 пар контрабандного взуття.

 

Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.  

Випадки незаконного переміщення товару зафіксовано на митних постах «Рава-Руська» та «Мостиська».

У зону митного контролю одного з них заїхав автомобіль «Мерседес-Бенц», яким керував громадянин України, що прямував з приватної поїздки з Республіки Польщі. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження. Однак у митників виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Тому автомобіль було переведено зі смуги спрощеного митного контролю в місце поглибленого огляду транспортних засобів, де в салоні та в багажному відділені виявлено 214 пар жіночого взуття іноземного виробництва.

Ще чотири аналогічні випадки порушень митних правил, які здійснили наші співвітчизники, зафіксували працівники митниці. Громадяни намагались перевезти через митний кордон України, уникнувши декларування та оподаткування, чоловіче та жіноче взуття різних марок, кольорів, фасонів та розмірів.

За цими фактами, за ознаками ст. 511 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Близько 260 пар взуття, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено до рішення суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.