Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Середа, 21 лютого 2018, 10:33

Мітинг поліцейських – небезпечний прецедент і свідчення провалу реформ, – Цимбалюк

Мовчазний мітинг співробітників поліції біля суду у Києві, який раніше відпустив на поруки учасника АТО Олександра Федорченка, свідчить, що в країні не відбулася ані судова, ані поліцейська реформи.

Таку думку в ефірі радіостанції «Голос Столиці» висловив експерт з питань реформування МВС, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Це дуже небезпечний прецедент. Вперше в новітній історії України люди в формі, нехай і в обідню перерву, але виходять на мовчазний протест. Це дуже серйозно. Але це свідчення, що у нас як мінімум не відбулася реформа двох структур - судової гілки влади, про яку так багато говорили, а віз і нині там, і реформа правоохоронної системи, в тому числі поліції.

Такий протест може спонукати суддівський корпус, державу, що вони віддадуть перевагу від поліції до інших охоронних структур, які за законом можуть здійснювати охорону об'єктів, в тому числі судів. Тобто, поліція може передати це право, а це сумно і небезпечно », – сказав він.

Михайло Цимбалюк також наголосив, що правоохоронцям, що охороняють заходи за участю колишніх учасників АТО, тепер потрібно враховувати, що ті можуть приходити на акції і зі зброєю. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.