Новини

Соціум

На Львівщині найбільше люди помирають від хвороб системи кровообігу

На Львівщині найбільше люди помирають від хвороб системи кровообігу

На Львівщині найбільше люди помирають від хвороб системи кровообігу

П'ятниця, 20 квітня 2012, 10:18

У 2012 році у Львівській області від хвороб системи кровообігу померло 3672 людини. Загальна кількість померлих становить 5585 осіб – за даними Головного управління статистики у Львівській області.

Зафіксовано 715 смертей від новоутворень, хвороби органів травлення спричинили смерть 172 особам, з них алкогольної хвороби печінки – 26. Ендокринні хвороби, розлади харчування та порушення обміну речовин призвели до смерті 31 людину.

Кількість померлих через хвороби органів дихання склала 152 особи, з них на грип та пневмонію – 34.

Через розлади психіки та поведінки померло 10 людей, з них внаслідок вживання алкоголю – 8.

99 людей померло від деяких інфекційних та паразитарних хвороб, з них від туберкульозу – 78, від хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) – 15.

397 людей померло від неуточнених та невідомих причин. Через зовнішні причини смерті померло 233 особи. З них: внаслідок нещасних випадків – 39, випадкових утоплень та занурень у воду – 7, нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум'я – 21, випадкових отруєнь та дії алкоголю – 23, іншими отруйними речовинами – 24, навмисних само ушкоджень – 23, наслідків нападу з метою убивства чи нанесення ушкодження – 6.

Кількість померлих дітей до 1 року склала 36 діток, з них від окремих станів, що виникають у перинатальному періоді – 19, з них від розладів дихальної та серцево-судинної системи, що виникають у перинатальному періоді – 7, інфекцій, специфічних для перинатального періоду – 4, геморагічних та гематологічних порушень у плода та новонародженого – 2. 9 діток померло від природжених вад розвитку, деформацій та хромосомних аномалій, з них: природжених вад розвитку нервової системи природжених вад розвитку системи кровообігу – 2, природжених вад розвитку органів травлення – 2.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.