Новини

Вибори 2012

Депутат Олег Баран увійшов до п’ятірки найвпливовіших політиків Львівщини

Депутат Олег Баран увійшов до п’ятірки найвпливовіших політиків Львівщини

Депутат Олег Баран увійшов до п’ятірки найвпливовіших політиків Львівщини

Четвер, 20 вересня 2012, 13:48

Депутат Львівської обласної ради, засновник ТзОВ «Барком» ( ТМ «Родинна ковбаска») Олег Баран увійшов до п’ятірки найвпливовіших політиків Львівщини.

 Про це повідомляє прес-служба депутата.

Олег Баран посів четверте місце у категорії «Політика» рейтингу «Топ-100» від суспільно-політичного інформагентства «Медіастар».

Окрім категорії «Політика», у якій представлено 35 найвпливовіших особистостей Львівщини, до рейтингу також увійшли представники влади, бізнесу, ЗМІ, громадські діячі, люди культури. Поза рейтингом організатори відзначили спортсменів, які здобули успіх у Лондоні під час XXX Олімпійських та Параолімпійських ігор. 

«Рейтинг «Топ-100» ми презентуємо уже вчетверте. Найкращих традиційно визначаємо методом експертного опитування представників громадськості, ЗМІ, влади. Робили опитування у вигляді анкет. Далі обговорення та обрання з цієї бази найкращих», – розповіла керівник проекту Зоряна Павлишин.

За словами президента Українського фонду «Громадська думка» Володимира Подгорнова, такі рейтингові дослідження є важливим елементом для роботи соціологів та політологів.

«Проект вносить обізнаність та є джерелом певної інформації для різного кола споживачів», – додав Подгорнов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.