Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

опалення

firtka.if.ua

П'ятниця, 2 березня 2018, 21:29

Два львівські університети почали антиопалювальні канікули

опалення

Разом з ними одна академія, ще одна академія – у процесі прийняття рішення.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького призупинив навчання. Про це повідомив прес-центр вишу.Призупинення навчального процесу оголошено на період з третього до одинадцятого березня. Робочі дні (3, 5, 6, 7 березня) відпрацьовуватимуться у дні, погоджені з профспілковим комітетом університету.

Наказом ректора університету "Львівська політехніка"  призупинено навчальний процес цього вишу. Аудиторні заняття в університеті продовжаться з 12 березня. У прес-службі "Львівської політехніки" додають, що абораторні роботи, виконання яких потребувало спеціально обладнаних лабораторій або спеціалізованого програмного забезпечення, відпрацюватимуть у період з 12 березня по 7 квітня за додатковим графіком, складеним відділом моніторингу та оперативного планування навчального процесу за поданнями завідувачів кафедр.

На офіційній сторінці y Facebook Української академії друкарства оприлюднили інформацію про призупинення навчання до 7 березня включно.

На офіційній сторінці y Facebook Львівської національної академії мистецтв повідомляють, що остаточне рішення щодо навчання в період з понеділка по середу оголосять завтра.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство освіти і науки порекомендувало наступного тижня призупинити навчальний процес у всіх навчальних закладах через надзвичайну стиуацію з опаленням. Додамо, призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть. Однак опалення Львова переводять в ощадливий режим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.