Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сортування сміття

Середа, 7 березня 2018, 12:30

ГО отримають гроші від Садового на сортування сміття у Львові

сортування сміття

Львівська міськрада виділила 80 000 грн для двох громадських організацій на проекти щодо сортування сміття.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі "Поводження з відходами", яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова та суми дофінансування відповідних проектів.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Дві громадські організації Львова отримають із бюджету Львова загалом 80 000 грн на реалізацію власних соціально-культурних проектів.

Зокрема, 40 000 грн отримає ГО "Аналітичний центр "За ЕКОрозвиток" на проект "Починай сортувати зі школи". 

Натомість ГО "Асоціація рідкісного захворювання України – Легенева гіпертензія" міська рада передбачила 40 000 грн для проведення "Кампанії Корок життя".

Наразі міськрада має до 30 квітня цього року украсти договори із цими ГО, а також до 31 січня 2019 року оприлюднити на своєму сайті результати оцінювання проектів.

Нагадаємо, також Львівська міськрада запускає проект із збирання й утилізації харчових відходів львівських підприємств.

Згідно з законом "Про відходи" з 1 січня в Україні сортування сміття стало обов'язковим. Відтак за несортовані відходи передбачена адміністративна відповідальність.

Крім цього, 21 грудня 2017 року, депутати затвердили Стратегію управління відходами у Львівській області до 2030 року. Це є перший затверджений документ, що стосується поводження й утилізалізації ТПВ на території Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.