Новини

Культура

фестиваль Бруно Шульца

фестиваль Бруно Шульца

vartonews.com.ua

Субота, 17 березня 2018, 14:242569

Дрогобич готується до восьмого фестивалю Бруно Шульца

VIII Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца відбудеться 01-07 червня 2018 року у Дрогобичі.

Про це повідомила прес-служба фестивалю.

Цьогоріч учасниками фестивалю будуть люди науки, літератури, мистецтва й культури з багатьох країн світу, зокрема, України, Польщі, Бразилії, Ісландії, Швеції, Японії, Чехії, Угорщини, Хорватії, Литви, США, Великобританії, Франції, Австрії, Росії.

У програмі фестивалю інавгураційні лекції, які виголосять польський поет Адам Заґаєвський та ісландський письменник Сйон, лекцію якого модеруватиме Юрій Андрухович.

Упродовж фестивалю відбудуться літературні зустрічі з представниками сучасної української та польської літератур, серед яких Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Олександр Бойченко, Андрій Любка, Андрій Бондар, Софія Андрухович, Остап Сливинський, Ольга Токарчук, Яцек Подсядло, Павел Хілле, Богдан Задура та інші.

Наукова конференція, яка пройде в рамках фестивалю. присвячена темі "Бруно Шульц: філософія, поетика та інші перспективи місця". Участь в її роботі підтвердили понад п’ятдесят відомих науковців з різних країн, передовсім з України та Польщі.

Також у Дрогобичі відбудеться низка мистецьких подій за участі відомих творців театрального, музичного, образотворчого та перформативного мистецтв.

Зокрема, вперше у Дрогобичі та в Україні буде показано театральну адаптацію творів Шульца португальською мовою у виконанні бразильського театру "A turma do Dionísio", виступить Театр Студійний з Варшави, відбудеться концерт краківського музичного гурту "Кроке", дрогобичани та гості побачать виставки та художні проекти десяти мистців з України, Польщі, Франції та Німеччини, також у рамках офф-програми буде реалізовано проекти молодих мистців з України та Польщі.

Організаторами фестивалю виступили Полоністичний науково-інформаційний центр імені Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Товариство "Фестиваль Бруно Шульца" (Люблін, Польща).

Почесний патронат VIII Міжнародному Фестивалеві Бруно Шульца у Дрогобичі надали Міністр культури та національної спадщини Республіки Польща Пйотр Ґлінський, Президент міста Любліна Кшиштоф Жук, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->