Новини

Економіка

RafinadBud

RafinadBud

Четвер, 22 березня 2018, 14:41941

Ремонт під ключ – комфортна послуга від RafinadBud

RafinadBud пропонує послуги з розробки дизайну та ремонт під ключ квартир, офісів та будівель.

Компанія RafinadBud пропонує широкий спектр послуг з розробки дизайну та проведення ремонту під ключ квартир, офісів та будівель у Львові, а також інших населених пунктах.

«Перевагою RafinadBud є можливість забезпечити розробку дизайнерських проектів та своєчасні ремонтні роботи на різних об’єктах – від індивідуальних помешкань до офісних центрів та інших установ. Ми не лише пропонуємо клієнтам цікаві дизайнерські рішення, але й виготовляємо під них меблі та інші декоративні конструкції» – розповідає співзасновник компанії Сергій Писко.

«Наші фахівці зроблять все, щоб клієнт не відчув жодних проблем, які зазвичай виникають в процесі ремонту, а саме: ми подбаємо про закупівлю необхідних будівельних матеріалів за значно нижчими цінами, ніж в роздрібній торгівлі, проконтролюємо хід ремонтних робіт, приберемо будівельне сміття, а також зробимо Еко-клінінг-прибирання» – додав він.

За словами Сергія Писка, RafinadBud дбає про свою репутацію, а отже вибудовує свої стосунки з клієнтами і партнерами прозоро, на основі регулярної фінансової звітності та інформування про виконані роботи.

Більше інформації про RafinadBud на сайті компанії 

Шукайте RafinadBud на Facebook

Адреса: RafinadBud – м. Львів, вул. Рубчака, 21-А ,

контактний телефон – +380989943080, +380986706668, +380986708232

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Додаткова інформація:
-->