Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

вуличні музиканти

вуличні музиканти

dhogle.wordpress.com

Вівторок, 3 квітня 2018, 13:13

У Львові формують комісію, що контролюватиме діяльність вуличних митців

До нею увійдуть представники туристичного бізнесу, культурних середовищ і вуличні музиканти.

Сьогодні на прес-конференції директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда і депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин розповіли про комісію з розгляду звернень на проведення вуличних виступів.

"Ми наразі збираємо пропозиції щодо участі в ній. Комісію та графік її засідань затвердить розпорядженням міський голова. Тому якщо у когось будуть якісь пропозиції, ми їх розглянемо. Склад і графік засідань комісії оприлюднять," – повідомила Наталія Бунда.

Вона припустила, що перше засідання такої комісії відбудеться приблизно за 2 тижні.

Зазначимо, що на підставі протоколів засідання цієї комісії охочим виступати у місті надаватимуть письмову відповідь, що є підставою для здійснення вуличного виступу.

Юлія Хомчин додала:
"Вуличне мистецтво – це не лише музика. Воно різножанрово представлене на вулицях. І були скарги львів'ян до правил техніки безпеки щодо вогняних шоу і художників, які працюють з балончиками, що утворюють токсичні випари. Ми збираємось зобов'язати їх дотримуватись правил техніки безпеки, бодай мати вогнегасник біля себе, коли вони це організовують. Також варто аби вони також зазначали місце і години запланованих виступів.

І у цій Концепції, яку ми будемо ще напрацьовувати, технічно відшліфовувати, шукати інструменти, які будуть ефективними, які можна виконати зараз на рівні місцевого самоврядування, будемо трішки ширше говорити про вуличне мистецтво."

Результатом цього має бути ухвала міської ради. У ній детально розпишуть процедуру дозволу вуличних виступів, інших заходів.

Нагадємо, минулого тижня Львівська міська рада погодила Концепцію організації вуличних виступів у громадських місцях Львова. Відтак введено обмеження щодо інструментів, часу, місця виступів у центральній частині міста. Концепція застосовується до всіх видів вуличного мистецтва, що здійснюється у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.