Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Площа Ринок, 11

Площа Ринок, 11

Вівторок, 3 квітня 2018, 14:59

На львівській площі Ринок незаконно перепланували будинок

Спеціальна комісія міськради вирішила оштрафувати організацію, що здійснила перепланування.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні адміністративна комісія під головуванням заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка розглянула 19 протоколів щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини. Так, власниками квартир на вул. Братів Рогатинців, вул. Галицькій, вул. Друкарській, вул. Валовій, вул. Вірменській, здійснили заміну дерев’яних вікон/балконних дверей на пластикові. Розгляд одного протоколу перенесли на наступний раз, а по 18 протоколах накладено штрафи: 6 об’єктів, де було замінено oдне вікно із збереженням конфігурації попереднього вікна – 850 грн, і 12 об’єктів, де було замінено по кілька вікон і балконні двері – 1700 грн.

Також комісія розглянула один акт щодо незаконних дій юридичної особи на об’єкті культурної спадщини (перепланування) на пл. Ринок, 11. Комісія рекомендувала накласти штраф у розмірі 170 000 грн.

Нагадаємо, на початку березня Львівська міська рада створила спеціальну комісію, яку очолив Андрій Москаленко, що може виносити постанову про накладання штрафу на порушника або зробити йому попередження. Згодом у міській раді затвердили  розмір штрафів юридичним особам, що є власниками або уповноваженим ним органом чи замовником робіт на пам'ятках.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.