Новини

Соціум

домашні улюбленці

домашні улюбленці

Львівські муніципали розпочинають рейди на власників тварин

Середа, 4 квітня 2018, 15:42

ЛКП "Муніципальна варта" проводитиме рейди щодо перевірки господарів тварин на наявність реєстрації домашнього улюбленця у єдиній базі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила директор ЛКП "Лев" Оксана Кошак, реєструвати собак у єдиній базі необхідно для того, щоб її можна було швидко повернути додому, адже під час реєстрації тварини вказуються її власника, а домашній улюбленець має спеціальний жетон, який можна перевірити на сайті Animal-ID або зателефонувавши в ЛКП "Лев".

"Собак потрібно реєструвати, оскільки є понад 30 тисяч львів’ян, які не зробили цього, тому під час відлову не можна сказати чи ця собака безпритульна, чи домашня. Окрім цього, власники тварин можуть скористатися послугою безкоштовного чіпування, оскільки ЛКП має 5 тисяч безкоштовних чіпів", – зазначила директор ЛКП "Лев" Оксана Кошак.

Станом на 31 грудня 2017 року у ЛКП "Лев" було доставлено 1 236 тварин: 851 собаку і 385 котів.

Нагадаємо, у Львові з 1 вересня 2016 року розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників. Наразі цим займаються 17 ветеринарних закладів міста.

Того ж року депутати Львівської міської ради затвердили правила утримання і поводження з тваринами та передбачили кримінальну відповідальність за безвідповідальне та жорстоке ставлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.