Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львів

Понеділок, 16 квітня 2018, 16:26

Міськрада виділила додаткові кошти для меморіалу Небесної сотні у Львові

Львів

Із міського бюджету Львова виділили 7,963,61 грн на проект меморіалу "Небесної сотні".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №136 від 11 квітня.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 7,963,61 грн управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування для  виготовлення проектно-кошторисної документації із облаштування громадського простору "Небесної сотні".

"Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування перерахувати кошти для оплати виконаних робіт на об’єкті "Розробка та виготовлення проектно-кошторисної документації, проектно-вишукувальні, геологічно-вишукувальні і геодезично-вишукувальні роботи по облаштуванню громадського простору з вшанування пам’яті героїв "Небесної сотні", – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на начальника управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Юліана Чаплінського.

Нагадаємо, у лютому цього року міськрада затвердила містобудівну документацію для будівництва меморіалу героям Небесної сотні. Памятник-меморіал героям "Небесної сотні" зведуть на земельній ділянці, площею 0,7455 га на вул. М. Кривоноса, яка призначена для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Будівництво меморіалу Небесної Сотні планують завершити до кінця 2018 року. Меморіал складатиметься з двох частин: площі з стелою на верхній терасі та з пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Він виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. 

Міська рада оголосила про проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування меморіалу пам’яті Небесної Сотні у Львові ще у 2015 році.

Додомо, нещодавно Андрій Садовий виділив на проект 98 тис грн із бюджету міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.