Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

конкурс мікропроектів

конкурс мікропроектів

П'ятниця, 4 травня 2018, 17:29

Облрада Львівщини оголосила переможців конкурс мікропроектів-2018

Цьогоріч на конкурсі проектів місцевого розвитку затвердили 1007 мікропроектів.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора конкурсна рада з питань реалізації програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1007 переможців.

Зокрема, переможцями стали усі 976 потенційних переможців, яких конкурсна комісія обрала ще на початку квітня, а також ще 28 проектів (по одному проекту на кожний район і місто обласного значення) і 3 проекти екологічних ініціатив: реконструкція електроосвітлення міського парку в Жовкві; капітальний ремонт огорожі та придбання інвентаря для відпочинку у парк XVI століття в селі Муроване Старосамбірського району; капітальний ремонт каналізаційної мережі у Бібрці Перемишлянського району.

Загальна вартість фінансування проектів становить 253 млн грн, з яких 122,7 млн грн – кошти обласного бюджету.

Нагадаємо, цьогоріч на обласний конкурс проектів місцевого розвитку подали рекордну кількість заявок – 2057.

Конкурс на 2018 рік стартував 11 грудня 2018 року і завершився 2 лютого цього року. Вартість проекту місцевого розвитку на 2018 рік становить 400 тис грн, а максимальна субвенція обласного бюджету, за умови співфінансування на 50%, складатиме 200 тис грн.

Також у квітні Львівська облрада виділила кошти на оплату роботи експертів, які цього року оцінюватимуть конкурс проектів місцевого розвитку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.