ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

unian.ua

Четвер, 27 вересня 2012, 11:01

Шестеро львів'ян вибороли золото на Чемпіонаті світу з важкої атлетики серед майстрів

Шестеро львів'ян здобули найвищі нагороди у своїх вагових та вікових категоріях під час 28-го чоловічого та 19-го жіночого чемпіонату Світу з важкої атлетики серед ветеранів, який з 15 до 22 вересня проходили на стадіоні «Арена Львів».

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Серед спортсменів Львівщини золото здобули Любов Гнатова, Михайло Василів, Михайло Кухарський, Михайло Бурков, Геннадій Юркевич та Юрій Лигеша.

«У командному заліку серед чоловіків перше місце із 221 очками посіла команда України, друге із 215 очками посіла команда Німеччини і третьою із 209 очками стала команда Росії. Загалом українські спортсмени завоювали 15 золотих, 9 срібних та 9 бронзових медалей», – зазначено у повідомленні.