Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

баскетбольний майданчик у Лвьові

баскетбольний майданчик у Лвьові

Четвер, 17 травня 2018, 13:48

Львівських школярів середніх класів привчатимуть до баскетболу

Міська рада проголосувала за реалізацію дворічної програми з підтримки баскетболу в місті.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів. За відповідне рішення проголосували 53 депутати львівської міської ради.

Програмою передбачається запровадження для дітей 4-5 класів одного уроку на
тиждень з фізичної культури з елементами баскетболу, організація та проведення відкритих шкільних і районних змагань з баскетболу, придбання для загально-освітніх навчальних закладів міста Львова спортивного інвентарю. Програма передбачена на 2018-2020 роки.

Щороку управління освіти витрачатиме у рамках програми кошти на проведення відкритих шкільних змагань з баскетболу у сумі 120 000 гривень, у тому числі: на проведення шкільної баскетбольної ліги з баскетболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів – у сумі 80 000 гривень; на проведення відкритої першості м. Львова з баскетболу серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів – у сумі 40 000 гривень. Також передбачено 331 500 гривень з міського бюджету на закупівлю спортивного інвентарю (м'ячі, маніжки, сітки, скакалки, свистки).

Щорічно з міського бюджету Львівській міській федерації баскетболу на роз-роблення та виготовлення інформаційних матеріалів (у тому числі афіш, буклетів, прапорів, відеосюжетів) щодо проведення уроків фізичної культури з елементами баскетболу виділятимуть 15 000 гривень.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.