Новини

Новини

Україна та ЄС парафували Угоду про асоціацію

Україна та ЄС парафували Угоду про асоціацію

os1.i.ua

Україна та ЄС парафували Угоду про асоціацію

Понеділок, 2 квітня 2012, 10:07

Україна та Європейський Союз парафували Угоду про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Про це повідомляє пресс-служба Міністерства Закордонних Справ України. 

30 березня Глави переговорних делегацій у Брюселі парафували текст Угоди про асоціацію. Невід'ємною її складовою будуть положення про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ). Також Глави переговорних делегацій підтвердили домовленості, досягнуті 22 грудня 2011 року, щодо змісту ЗВТ і зобов'язалися завершити правову експертизу тексту, включно із технічними додатками та протоколами. - зазначено у повідомленні. 

Україна та ЄС зобов'язалися вжити подальших технічних заходів, які необхідні для підготовки до підписання Угоди про асоціацію.

У грудні 2011 року лідери України та Європейського Союзу, під час 15-го Саміту Україна-ЄС оголосили про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію. Її метою є перехід до політичної асоціації та економічної інтеграції між Україною та ЄС. Ця Угода замінить чинну Угоду 1998 року про партнерство та співробітництво, в якості правової основи їх відносин. Лідери доручили главам переговорних делегацій якнайскоріше парафувати Угоду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.