Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

10-та окрема гірсько-штурмова бригада

10-та окрема гірсько-штурмова бригада

Прес-реліз,   П'ятниця, 1 червня 2018, 17:37

Коломийські артилеристи отримали автонавантажувач

Автопарк артилеристів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ поповнився автонавантажувачем.

У вересні 2015 року в Білій Церкві сформовали нову гірсько-штурмову бригаду Збройних Сил України під номером 10, а згодом пунктом її постійної дислокації стало місто Коломия Івано-Франківської області.

Зараз бійці бригади готуються до чергової поїздки в зону бойових дій на сході України. 

"Для більшої оперативності нам потрібен був автонавантажувач. Ми знаємо, що з початку війни, Богдан та Ярослав Дубневичі вже передали кілька десятків одиниць різноманітної техніки військовим частинам, які знаходяться на фронті. Тому й мали надію, що вони не відмовлять нам у проханні. Та не сподівались, що це питання так швидко вирішиться" – наголошує заступник командира ремонтної роти зі зброї Коломийської артилерійської бригади Борис Свинар.

За словами військовослужбовця, цей автонавантажувач використовуватимуть для перевантаження технічних засобів у зоні бойових дій.

"Останній рік основний напрямок нашої допомоги армії – це автомобільне забезпечення. Нмагаємось оперативно реагувати на запити військових. Ось сьогодні ми передали автонавантажувач нещодавно створеній бригаді артилеристів з Коломиї. Нехай добре служить хлопцям і допомагає в нелегкій боротьбі", – зазначив народний депутат Ярослав Дубневич, який передав військовим ключі від машини.

Автонавантажувач став одинадцятою автомобільною технікою, яку за останні півтора року Дубневичі передали українській армії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.