Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Вулиця Івана Франка

Вулиця Івана Франка

Понеділок, 4 червня 2018, 18:50

Мешканці кількох львівських будинків скаржаться на руйнування фасадів

На частині вулиці Франка облітає ліпнина і штукатурка внаслідок проїзду тут великогабаритних автобусів.

Про це кореспонденту Варіантів розповіли львів'яни, які мешкають на вулиці Франка, 132.

Вони пояснили, що кілька місяців тому цією частиною вулиці почав курсувати автобусний маршрут №53. Абсолютна більшість автобусів на цьому маршруті є великогабаритними, а відтак вони спричиняють вібрацію у старих будинках вздовж дороги. Внаслідок цієї вібрації виникає падіння елементів фасадів на будинках парного боку вулиці, а саме №124-138. 

Відтак мешканці цих будинків створили ініціативну групу, що вимагає у Львівської міської ради проведення ремонтів цих будинків, встановлення на дорозі обмежувачів швидкості (так звані "лежачі поліцейські") або зміни схему руху маршруту №53. Відповідні звернення є у Львівській міській раді, члени ініціативної групи також були на прийомі у міського голови Андрія Садового. Також вони звертались до начальниці управілння охорони історичного середовища Лілії Онищенко-Швець. Наразі відповідей від них не отримали.

Про ситуацію також відомо керівництву ЛКП "Снопківське". У коментарі Варіантам директор ЛКП "Снопківське" Микола Бедзей пояснив:

"Рух транспорту, як і відновлення цих старовинних будівель не входить у нашу компетенцію. Зі свого боку ми намагались зняти частини фасадів, які звисають над тротуаром аби вони несподівано не впали, але мешканці цих будинків завадили роботі автовишки. Відтак ми повісили під цими будинками попереджувальну стрічку. Зазначу, що це питання входить до компетенції управління охорони історичного середовища".

Нагадаємо, схему руху автобусного маршруту №53 змінили торік у грудні. Додамо, що минулого року з фасаду будинку на вул. Франка, 136 впала  частина карнизу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.