Новини

PR

«Корун» вимагає від правоохоронних органів зупинити несанкціонований збір сої на полях товариства

«Корун» вимагає від правоохоронних органів зупинити несанкціонований збір сої на полях товариства

аgroru.com

«Корун» вимагає від правоохоронних органів зупинити несанкціонований збір сої на полях товариства

Субота, 29 вересня 2012, 14:23

Представники ТзОВ «Корун» звернулися із заявою до Кіцманського райвідділу міліції Чернівецької області, в якій виагають зупинити незаконний збір сої на землях, орендованих товариством.

 

На полях товариства без згоди орендаря вже другий день збирають врожай люди, котрим товариство такого дозволу не давало, -стверджується у заяві. 

Допоки йде перевірка, сої з кожною годиною стає менше, а правоохоронці не поспішають робити жодних конкретних дій.

Як розповів депутат Львівської обласної ради Петро Федашко, ТзОВ «Корун» має в користуванні 400 га згідно підписаних 255 договорів оренди землі.

"Невідомі особи, підбурюючи людей, намагаються забрати право власності на ці земельні ділянки, не розриваючи договорів оренди, - розповідає Петро Федашко. – А сьогодні, як і вчора,  збирають врожай на цих земельних ділянках без жодної згоди орендаря. Правоохоронні органи, виїхавши на місце, самоусунулися від ситуації, мовляв, селяни, що збирають врожай, посилаються на с. 63 Конституції України і саме тому не розголошують для кого вони збирають врожай товариства».

За словами Петра Федашка, у травні 2012 року у ТзОВ «Корун» вже намагалися забрати можливість працювати на орендованих землях. Тоді було виготовлено дублікат печатки товариства, котрою засвідчувалося у договорах дострокове припинення оренди землі. Після звернення в правоохоронні органи було порушено кримінальну справу, а також вилучено усі незаконні договори з реєстрації Держкомзему. Але на цьому все і завершилося, кримінальна справа свого провадження у суді так і не отримала. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.