Новини

Політика

У справі «Доктора Пі» додалося три епізоди

У справі «Доктора Пі» додалося три епізоди

i.obozrevatel.ua

У справі «Доктора Пі» додалося три епізоди

П'ятниця, 20 квітня 2012, 16:19

До справи Андрія Слюсарчука додалися три епізоди, кваліфіковані за новими статтями Кримінального кодексу. Про це повідомив начальник слідчого управління МВС України Василь Фаринник.

«Кримінальна справа, порушена за фактом злочинних дій Андрія Слюсарчука, вже налічує 11 епізодів. Серед них - підробка дипломів, працевлаштування і отримання зарплати, якої Андрій Слюсарчук не мав права отримувати, шахрайська участь у проведенні операцій тощо", - зазначив Василь Фаринник.

За його словами, об'єм справи «Доктора Пі» постійно збільшується, з'являються нові свідки та факти, тому слідче управління має намір продовжити термін розслідування.

Фаринник зазначив, що Андрія Слюсарчука переведуть до Києва лише після того, як будуть відпрацьовані всі епізоди у Західному регіоні. Крім того, слідчі ще не отримали підтвердження достовірності московських дипломів «Доктора Пі» від російських колег.

Нагадаємо, Андрія Слюсарчука заарештували 14 листопада 2011 року за підозрою в підробці документів і шахрайстві. 16 листопада того ж року Галицький районний суд Львова обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на час слідства.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.