Новини

Політика

Синютка розповів куди дінуть підприємців з Липневої

Синютка розповів куди дінуть підприємців з Липневої

www.zik.ua

Синютка розповів куди дінуть підприємців з Липневої

П'ятниця, 20 квітня 2012, 16:42

Для селян, які бажають реалізовувати продукцію власного виробництва, виділять 150 місць на Привокзальному ринку у Львові – повідомив сьогодні, 20 квітня, в коментарі «Варіантам» перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

«Ми домовились, що виділимо селянам їм 150 місць на Привокзальному ринку для реалізації їхньої продукції. Адміністрація ринку зобов’язалась виділити ту кількість місць, забравши торгові місця в перекупщиків. Зараз сільські голови готують списки людей, які хочуть реалізувати свою продукцію», - пояснив Олег Синютка.

За його словами, уже до вечора в нього буде лист, який підтверджуватиме виділення місць для селян.

У свою чергу голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин розповів, що людям й справді запропонували місця на привокзальному ринку, але на другому-третьому поверхах та ніяк не 150.

«Справді, сьогодні наші люди разом з Олегом Синюткою їздили на Привокзальний ринок, але там сказали, що можуть виділити лише 10 місць - хочете беріть» - пояснив Андрій Костишин.

Він також зазначив, що наразі люди просять хоча б тимчасово продовжити роботу ринку на площі Липневій, оскільки зараз сезон, і їм треба продати те, в що вкладали гроші та сили – свою городину.

Нагадаємо, 18 квітня вранці підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.