Новини

Соціум

Гранд Готель

Гранд Готель

city-adm.lviv.ua

Садовий не наважується оштрафувати Козловського

Вівторок, 19 червня 2018, 11:43

Львівська міськрада перенесла розгляд справи про порушення охорони історичної спадщини керівництвом "Гранд Готелю".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні міської комісії із порушення законодавства про охорону історичної спадщини було розглянуто 6 протоколів щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини Львова в центрі міста.

Проте комісія перенесла на тиждень розгляд справ щодо встановлення металевої конструкції на даху "Гранд Готелю" і цегляної надбудови на даху будинку, що на вул. Чупринки, 62а.

Додамо, міськрада звернулася до керівництва "Гранд Готелю" про зняття металевої конструкції здаху ще у травні цього року. Новий 9-поверховий корпус "Гранд Готелю" у прозді Крива Липа звели навесні 2017 року.

Експерти це будівництво назвали незаконним, оскільки об'єкт не має всіх дозвільних документів, а також частина його розташована на території пам'ятки архітектури – Музею етнографії та художнього промислу.

Сам "Гранд Готель" належить Григорію Козловському, який є приватним підприємцем, а також власником готельно-ресторанного комплексу "Святослав", пивного ресторану "Королівська пивоварня" у Львові. Також нещодавно стало відомо, що Григорій Козловський є співласником будівельної компанії Avalon, яка зведе у Львові першу 25-поверхівку.

Нагадаємо, раніше Львівська міська рада затвердила розмір штрафів юридичним особам, що є власниками або уповноваженим ним органом чи замовником робіт на пам'ятках.

Також у квітні міський голова Львова Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу для вирішення проблемних питань збереження архітектурної спадщини Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.