Новини

Соціум

вулиця Кушевича

вулиця Кушевича

Під львівським палацом Хоткевича змінять вуличний простір

Вівторок, 19 червня 2018, 15:53

Біля палацу культури імені Г. Хоткевича планують створити громадський простір, що поєднуватиме площу, дворик та частину вулиці Кушевича

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівські архітектори організації Urbanideas створили проект облаштування громадського простору біля Палацу культури імені Г. Хоткевича. За словами автора проекту Ольги Криворучко, це буде багатофункціональний простір, де можна відпочити та провести культурний захід.

"Це створюється для того, щоб упорядкувати громадський простір. Проект ще має обговорюватися з мешканцями та зацікавленими сторонами. Ми хотіли, щоб ця територія була більш людяною, зручною в користуванні і багато-функціональною. Це така культурна локація на Підзамчі, де дуже мало таких місць відпочинку", — розповіла Ольга Криворучко, автор проекту.

Також у плані проекту передбачається облаштування багатьох зручних місць для сидіння та відпочинку, а також амфітеатральних сходів, де можна буде проводити концерти. Дворик палацу хочуть зробити більш затіненим, а пішохідну частину вул. Кушевича біля палацу зробити складовою громадського простору. Проект львівських архітекторів також передбачає озеленення території біля палацу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.