Новини

Соціум

Наркоманія

Наркоманія

helprehub.org.ua

У львівських батьків-наркоманів тимчасово забрали малолітню дитину

Середа, 20 червня 2018, 11:59

Дівчинка, якій в липні виповниться 2 роки, перебуває під наглядом лікарів. Bирішується питання про позбавлення її матері батьківських прав.

Про це вчора повідомив відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

18 червня, на сторінці депутата Львівської міської міської ради Ігоря Зінкевича оприлюднено відео, на якому зафіксований факт ймовірного вживання наркотичних засобів невідомих чоловіка та жінки в присутності малолітньої дитини. Місце вчинення цих дій – вулиця Княгині Ольги, між аквапарком "Пляж" і готелем "Супутник".

Правоохоронці встановили, що на цьому відео, зафіксовані 43-річний чоловік та його 35-річна цивільна дружина. Дівчинка, якій в липні виповниться два роки, є їхньою спільною дитиною. Як з'ясувалося, у жінки є ще одна дитина, 9-річний син, яким опікується бабця.

Цивільне подружжя проживає у Львові, в їх помешканні також побували правоохоронці та співробітники соціальних служб.

Сьогодні, 19 червня, працівники сектору ювенальної превенції Франківського відділу поліції спільно із співробітниками відділу соціальної роботи та служби у справах дітей Франківської районної адміністрації тимчасово помістили дитину в спеціалізований заклад. Дівчинку обстежують лікарі.

Наразі вирішується питання про притягнення матері дитини до адміністративної чи кримінальної відповідальності, а також про позбавлення її батьківських прав.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.