Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Україна-Польща

Україна-Польща

espreso.tv

Вівторок, 3 липня 2018, 13:15

Жителі Львівщини виступили за підтримку братніх відносин із Польщею

Жителі Самбірщини польської та української національностей оприлюднили спільне звернення проти конфронтації між Україною та Польщею. 

Про це повідомили в перс-службі Львівської ОДА.

Ініціював звернення батько загиблого учасника АТО Володимира Юричка Володимир.

У час війни на Сході нашої держави конфронтації у відносинах між Україною та Польщею ведуть до дестабілізації і служать на користь агресору. Про це йдеться у зверненні громадських організацій Самбірщини.

"Ми, громадяни України, жителі Самбірщини польської і української національностей, підтримуємо звернення української та польської інтелігенції від 9 березня 2018 року проти конфронтації у відносинах обох сторін: "Досвід наших народів, винесений з попередніх століть, засвідчує: кожна конфронтація між поляками та українцями, часто інспірована Росією, призводить до нашої спільної поразки."

Також підтримуємо спільну заяву екс-президентів України та Польщі від 28 травня 2018 року, у якій наголошується, що «Польща та Україна не повинні стати заручниками складної історії, а шукати у ній те, що згуртовує, а не роз’єднує", - йдеться у документі.

Текст підписаний низкою громадських організацій Самбірського району, зокрема ГО "Самооборона Самбірщини", ГО "Спілки учасників АТО", самбірський осередком товариства "Надсяння", "Просвіта" та іншими.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.